Ozvučíme vaši akci!
 
 
HUDBA (živé koncerty, DJ produkce, stream), konference, divadlo, veletržní prezentace, obřady, oslavy, dětské dny, karnevaly, soutěže, závody...

Naše akce zvučíme kvalitními aparaturami značky DB Technologies a nově kompletní systém HK AUDIO ACTOR 2 x 3,2 kW.
Pro menší sály a na pronájem jsme rozšířili vybavení o dvě aktivní sady DB Technologies ES 602. 

 
 
Pro Vaši akci (obecní slavnosti, karnevaly, dětské dny) můžeme nabídnout služby šikovných malířek na obličeje... 

spudio@email.cz
tel.: +420 723 333 250
 

Kalendář 2024:
V obsazených termínech je možný pronájem zvukové techniky pro Vaši akci.

 
27. 1. Šumice (UH) - karneval
3. 2. Hačky - oslava
10. 2. Mohelnice - soukromá akce
11. 2. Vlachovice (ZL) - karneval
17. 2. Litovel - U zeleného stromu (s kapelou Na vlastní nebezpečí)
18. 2. Úsov - karneval

24. 2. Dlouhá Třebová - karneval 
2. 3. Liptál - karneval

16. 3. Leskovec nad Moravicí - karneval
17. 3. Jablůnka - karneval
23. 3. Olomouc - U kapličky - MňauBál - benefice pro kočičí útulek
24. 3. Olomouc - Hodolany - karneval
30. 3. pré zas Cholena
10. 4. Litovel - Městský klub - vernisáž výstavy studentů oboru fotograf SOŠ Litovel
13. 4. Bohuňovice - oslava

20. 4. Olomouc - Bounty rock Café - Námořnický ples
24. 4. Olomouc - DEX klub (Dům armády) - Kopncertní vzpomínání na Karla Kryla
27. 4. Olomoucký špacír
30. 4. Olomouc - letiště?
1. 5. Litovel - lásky čas v parku - dopoledne akce pro děti, odpoledne STAR BAND Live
4. 5. Hačky - Zahajování cyklistické sezóny

10. 5. Olomouc - oslava 60
18. 5. Olšany - Oslava 40

25. 5. Litovel - Silácká Litovel (do 16:00)
25. 5. Olomouc - Černovír - Festival Spáleniště (od 16:00)
1. 6. Příkazy - padesátinky
8. 6. Vyznání růžím - výstaviště Flora Olomouc
18. 6. Buď silný jako Frištenský pro MŠ
15. 6. Mírov - Festival folková rybička - Robert X, Vlado Vlahý, Přežraná světluška a další
29. 6. Libina - neuvěřitelné kulatiny
1.- 9. 7. Jen pronájem
13. 7. Mohelnice - soukromá akce
27. 7. Cholina - akce Drát production (Eagle Eye - Tarja tribute, Gabriela V. G. a další)
2. - 6. 8. Hačky (Krápník, Black Sabbath Dio Tribute, Nápoj zdarma, Otěže)
16. 8. Sv. Kopeček - Fojtství
31. 8. Budišov nad Budišovkou - oslava
7. 9. Babice - svatba
14. 9. Olomouc - oslava U Anči
26. 10. Horka - svatba
23. 11. Litovel - U zeleného stromu - A. P. C. + Nápoj zdarma?

2023
24. 2. Olomouc - Polygrafický ples
12. 3. Olomouc - Hodolany - dětský karneval
24. 3. Chudobín - Narozeninky
15. 4. Taneční soutěž Litovel, Námořnický ples Olomouc
6. 5. Olomoucký Špacír
13. 5. Silácká Litovel
20. 5. Svatba Bělecký mlýn
27. 5. Olomouc - Poděbrady - Benefiční akce se skupinou MOONPARK
3. 6. Červenka - Olše Fest
9. 6. Bouzov - firemní akce
10. 6. Festival Spáleniště - Olomouc
17. 6. Svatba Libina
23. 6. Benefice - Litovel
24. 6. OBSAZENÝ TERMÍN

1. 7. Oslava - Ludmírov
21. 7. Oslavy 100 let větrného mlýna v Hačkách se skupinami Stracené ráj a Utopie
22. 7. 
Oslavy 100 let větrného mlýna v Hačkách se skupinami Otěže, Nápoj zdarma a Afghan Popcorn
5. 8. Mírov - festival Mírovecká rybička (zvuk, světla - pnkový festival, 6 kapel)
11. 8. Domašov u Šternberka - obecní slavnosti
12. 8. Litovel - oslava
2. 9. Mohelnice - Podolí - Koncert LOVECELLS
15. 9. Červenka - RETRO PARTY

16. 9. Víska u Litovle - Oslava
22. 9. Litovel - Restaurace Za školou - Diskotéka pro pokročilé
7. 10. Jihlava - Svatba
21. 10. Červenka - oslava
11. 11. Pěnčín - oslava
8. 12. Police - Beseda o Indii - kapela Afghan popcorn

9. 12. Červenka - U Vavrdů - Vánoční párty
10. 12. Úsov - Afghan Popcorn (náměstí od 14:00)
22. 12. Litovel - Bar Alibaba - Vánoční párty
31. 12. Cholina - Silvestrovská pumprDANCE...
 
2022
26. 3. Dětský karneval Líšnice (DJ, program, animace)
2. 4. Otevírání cyklistické sezóny Hačky (dopoledne), Narozeniny (soukomá oslava - večer)
9. 4. Taneční soutěž Litovel
20.-21. 4. Kouty nad Desnou (soukromá akce)
29. 4. Narozeniny (soukromá akce)
30. 4. Olomoucký špacír
7. 5. Kuličkový turnaj - Mohelnice
14. 5. Oslava (soukromá akce) 
21. 5. Sportovní den (firemní akce) Šumperk
21. 5. Silácká Litovel (8-15 hodin)
28. 5. Jarní bigbítová besídka - Olomouc U kapličky
4. 6. Dětské odpoledne - Dlouhá Loučka
10. 6. Sportovní den (firemní akce) - Bouzov
11. 6. Nemilany - hřiště (pofotbalová party)
18. 6. Šumperk - Zábavné dopoledne pro děti + FACEPANINTING PartyPaint.cz
18. 6. Festival Spáleniště - Olomouc Černovír
21. 6. (úterý) Silácké dopoledne pro děti - Litovel 
25. 6. (soukromá akce)
22. 7. (soukromá akce)
 2. 9. Polygrafické setkání - Olomouc
 3. 9. Možný pouze pronájem techniky
 9. 9. DDM Magnet litovel - den otevřených dveří
10. 9. Svatba - Střelice
23. 9. Litovel - Restaurace za školou - veřejná akce (uzené dobroty)
24. 9. Svatba - Litovel
1. 10. Oslava - Střelice
15. 10. Ludmírovský dětský desetiboj - Ludmírov
16. 10. Drakiáda - Mohelnice

22. 10. Firemní akce - Halloweenská dětská párty - Luká
6. 11. Dětský karneval - Mohelnice
19. 11. Oslava - Krčmaň
25. 11. Soukromá akce - Dolany
26. 11. Obecní slavnost Oslava svatého Ondřeje - Hačky
3. 12. Svatba - Sv. Kopeček 
28. 12. Oslava - Haňovice

 
 
Umíme reklamní audio/video, podcasty, záznamy akcí, střih, postprodukce...